Skip to main content

Contraband Police - kontrabanda: wartość, sprzedaż

Jak sprzedać kontrabandę.

Na tej stronie poradnika do Contraband Police przeczytasz, jak sprzedawać, magazynować i przekazywać kontrabandę policji. Wskazujemy również, ile możesz szacunkowo na tym zarobić. Warto ją magazynować, gdyż w dalszych etapach gry jej wartość rośnie.


Na tej stronie:


Wartość kontrabandy

Zwykle wystarczy jedno lub dwa uderzenia, by zobaczyć czy pod tapicerką lub w skrzyni z bagażnika kryje się nielegalny towar. Nie niszcz przedmiotów całkowicie, jeśli w środku nic nie widać, by nie zużywać drogich narzędzi. Potem pozbieraj kontrabandę, która wypadnie - w przeciwnym razie przepadnie po przyjściu do kolejnego dnia.

Kontrabandę możesz sprzedać w Bazie policji, ale nie przemytnikom czy innym kierowcom. Poniżej przybliżone ceny - zmieniają się wraz z poziomem gracza - za sztukę pojedynczej zdeponowanej kontrabandy:

  • Kokaina - 20$
  • Broń - 40$
  • Papierosy - 10$
  • Fałszywe pieniądze - 20$
  • Alkohol - 15$

Zawsze przemycany jest tylko jeden typ towaru. Na podstawie powyższych stawek możesz określić, czy lepsza będzie łapówka (jeśli przemytnik ją zaproponuje), czy wypłata za dostarczenie więźnia do obozu pracy i kwota za sprzedaną kontrabandę - zwykle znajdziesz ponad pięć sztuk.


Sprzedaż w Bazie policji i telefonicznie

Udaj się do Bazy policji, w górnym prawym rogu mapy. Wjedź do środka magazynu i porozmawiaj z komisarzem. Nie zawsze przebywa tam w twoich godzinach pracy czy późno w nocy. Rozmawiając z nim natychmiast pozbędziesz się kontrabandy z samochodu oraz tej przechowywanej w inwentarzu.

Gdy osiągniesz poziom trzeci, będziesz mógł wezwać za pomocą telefonu na posterunku Transport policyjny w pobliże przejścia granicznego - pojazd ustawi się obok garażu. Służy on docelowo do transportu więźniów, ale odbierze od ciebie także do 24 sztuk różnej kontrabandy.


Szybki załadunek

Aby szybko przenieść przedmioty z magazynu strażnicy, użyj małej ikony samochodu widocznej podczas przeglądania przetrzymywanych przedmiotów. W ten sposób przełączysz się na bagażnik aktualnie zaparkowanego przed garażem samochodu, zamiast widoku twojego ekwipunku. Małe strzałki po bokach pozwolą przenieść wszystko z jednej tabelki do drugiej.

Każdy z trzech pojazdów, zależnie od wielkości, może przewieźć inną ilość towaru. Twój domyślny pojazd posiada 25 pól na przedmioty, ale ponadto możesz przewozić dodatkową kontrabandę w ekwipunku.

Następnie: Contraband Police - obrona posterunku

Spis treści: Contraband Police - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Contraband Police - misja: Tajemnicze morderstwo

Read this next