Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

CD Projekt zaprzecza doniesieniom o kolejnym opóźnieniu Cyberpunk 2077

Gra ukaże się zgodnie z planem.
  • Pojawiły się niepotwierdzone informacje o możliwym opóźnieniu Cyberpunk 2077
  • Twórcy gry dementują i potwierdzają grudniową datę premiery

CD Projekt Red zaprzeczył nieoficjalnym doniesieniom, które sugerowały, że Cyberpunk 2077 zostanie po raz kolejny opóźniony.

Obawy, co do premiery gry pojawiły się, gdy zauważano, że na obrazku promocyjnym na oficjalnym profilu produkcji w serwisie Twitter nie umieszczono nowej daty debiutu. Ponadto internautka Tifanny Treadmore, która w przeszłości przewidziała odwołanie tegorocznego E3 i zapowiedź Half-Life: Alyx, twierdziła, że polski tytuł nie ukaże się zgodnie z planem.

- Z zasady nie komentujemy plotek i spekulacji. Mogę jednak potwierdzić, że zajęło nam trochę czasu zaktualizowanie grafik [w mediach społecznościowych - red.], by odzwierciedlały termin 10 grudnia - oznajmił przedstawiciel CD Projekt Red w rozmowie z serwisem IGN.

Zaktualizowany profil Cyberpunk 2077 na Twitterze

Oświadczenie potwierdza ponownie, że Cyberpunk 2077 zadebiutuje w przyszłym miesiącu, dementując tym samym nieoficjalne informacje. Już wcześniej polskie studio obiecywało, że nie przesunie ponownie gry.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze