Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

CD Projekt RED zapowiedział darmową, mobilną grę MOBA w świecie Wiedźmina

The Witcher: Battle Arena trafi na platformy mobilne przed końcem roku.

Przedstawiciele CD Projekt RED zapowiedzieli dziś produkcję The Witcher: Battle Arena - sieciową grę Free to Play tworzoną z myślą o platformach mobilnych.

Powstający we współpracy ze studiem Fuero Games projekt reprezentuje gatunek MOBA (Multiplayer Online Battle Arena). Podstawą rozgrywki będzie rywalizacja dwóch drużyn na niewielkiej mapie. W skład zespołu wejdzie trzech zawodników.

Deweloperzy obiecują uczciwy model mikropłatności. Za realną walutę chętni będą mogli zakupić wyłącznie przedmioty kosmetyczne, zmieniające wygląd wojowników.

„Graj całkowicie za darmo. Wszystkie ulepszenia zdobędziesz bez wydawania pieniędzy. Jeśli chcesz zaoszczędzić czas, możesz je również kupić w przystępnych cenach” - czytamy na oficjalnej stronie.

Twórcy podkreślają też, że starannie zaprojektowany system sterowania zapewni wygodną i intuicyjną zabawę.

W grze dostępni będą różni bohaterowie, a każdy ma oferować inny styl rozgrywki. Potwierdzono obecność postaci takich jak Letho, Zoltan Chivay i Filippa Eilhart.

The Witcher: Battle Arena ukaże się przed końcem roku. Produkt trafi na urządzenia z systemami Android, iOS i Windows Phone. Projektanci myślą już o aktualizacjach, które po premierze wzbogacą tytuł zarówno nowymi postaciami, jak i trybami.

Zobacz na YouTube

Read this next