Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rozpoczęły się zamknięte testy The Witcher: Battle Arena na Androidzie

Sieciowa gra strategiczna - MOBA.

CD Projekt poinformował, że wczoraj rozpoczęła się faza zamkniętych testów gry The Witcher: Battle Arena, dostępnej obecnie wyłącznie na urządzeniach napędzanych Androidem.

Gatunek MOBA jest szczególnie popularny na PC

Nadal można zapisywać się na oficjalnej stronie. Nie wiadomo jeszcze, kiedy do zabawy przystąpią zwolennicy sprzętu Apple. Premiera pełnej wersji przed końcem roku.

„Zaprojektowana z myślą o uczciwości, gra nie zawiera żadnych przedmiotów ułatwiających osiągnięcie sukcesu, a wszystkie elementy można odblokować poprzez rozgrywkę” - zapewniają twórcy.

Powstający we współpracy ze studiem Fuero Games projekt reprezentuje gatunek MOBA (Multiplayer Online Battle Arena). Podstawą rozgrywki jest rywalizacja dwóch drużyn na niewielkiej mapie. W skład zespołu wchodzi trzech zawodników.

„Zamknięte testy beta koncentrują się na balansie, rozwiązaniu potencjalnych problemów z kodem sieciowym i dalszym dopracowaniu dostępnych opcji” - czytamy w informacji prasowej.

CD Projekt zapewnia, że The Witcher: Battle Arena to ważna część strategii, dzięki której segment gier mobilnych może stać się jednym z podstawowych motorów napędowych firmy.

„W przyszłości ten i kolejne projekty mobilne mogą stanowić jeden z filarów naszego biznesu i być stabilnym źródłem przychodów” - przyznał w sierpniu prezes Adam Kiciński.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze