Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty Slipstream to tytuł tegorocznej odsłony? Wyciekło logo

Sugeruje II wojnę światową.

Logo najnowszej odsłony serii Call of Duty sugeruje, że produkcja otrzyma podtytuł Slipstream, a nie - jak wcześniej spekulowano, także na bazie nieoficjalnych informacji - Vanguard.

Wieści przekazał Tom Henderson, regularnie dzielący się zakulisowymi informacjami ze świata gier wideo, choć zazwyczaj specjalizujący się w serii Battlefield.

Insider nie informuje, skąd posiada logo, lecz nazwę Call of Duty: Slipstream faktycznie można znaleźć w bazie danych aplikacji Battle.net - trudno o bardziej oficjalne źródło.

Henderson dodaje, że jego zdaniem Slipstream to nadal tylko nazwa kodowa, choć wydaje się, że dla takiej nie tworzono by materiałów graficznych - takich jak logo.

Kolorystyka zdaje się przywodzić na myśl II wojnę światową. Nie od dzisiaj spekuluje się, że najnowsza odsłona Call of Duty wróci właśnie do tych historycznych realiów.

Dotychczas mówiło się jednak, że robocza nazwa strzelanki to Call of Duty WW2: Vanguard. Dużo mówi się także o problemach odpowiedzialnego za prace Sledgehammer Games, które ma mieć podobno spore trudności z dokończeniem tytułu.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze