Skip to main content

Call of Duty Modern Warfare 2 pozwoli kraść pojazdy. Wyciekł gameplay

Prawie jak GTA.

Activision walczy obecnie z wyciekiem materiału wideo z Call of Duty: Modern Warfare 2. Film pojawiły się w sieci wczoraj wieczorem, ujawniając szereg nowości w rozgrywce.

Źródłem ujęć z kampanii jest najwyraźniej konto „3rbbcod” na Twitterze. Wśród innowacji wymieniać można możliwość przejęcia pojazdu przeciwnika, skakanie pomiędzy samochodami oraz ich niszczenie. Odpowiedzialne za prace studio Infinity Ward wspominało już o tych elementach, które powinny pojawić się także w Warzone 2.

Oryginalny wpis został już usunięty, lecz w sieci znaleźć można liczne kopie. Wyciek wydaje się być dość skromny: około 40-sekundowy film nie zawiera spoilerów, nie ujawnia też mechanik, o których twórcy dotychczas nie mówili w przedpremierowych zapowiedziach.

Call of Duty Modern Warfare 2 ukaże się 28 października obecnego roku, choć posiadacze zamówień przedpremierowych w kampanię zagrają nawet tydzień wcześniej. Warzone 2 powinno zadebiutować wkrótce później. Wcześniej - 15 września - odbędzie się specjalna konferencja, na której zobaczymy „najbliższą przyszłość Call of Duty”.

Zobacz także