Skip to main content

Brothers: A Tale of Two Sons trafi na PS4 i Xbox One - raport

Braterstwo konsol?

Gra zręcznościowa o przygodach dwóch braci - Brothers: A Tale of Two Sons - ukaże się najprawdopodobniej na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Wpis z produkcją pojawił się bowiem na stronie niemieckiej organizacji nadającej grom kategorie wiekowe. Wydawcą jest firma 505 Games (dzięki, Lifelower).

Brothers: A Tale of Two Sons opowiada o zmaganiach dwóch braci, którzy przemierzają niebezpieczną krainę w poszukiwaniu lekarstwa dla swojego ojca. Gracz jednocześnie kontroluje obu bohaterów - za pomocą gałek analogowych na padzie.

Tytuł debiutował w sierpniu 2013 roku na X360, a potem doczekał się jeszcze konwersji na PC i PlayStation 3.

W styczniu tego roku studio Starbreeze - twórcy tytuły - poinformowało, że zdecydowało się sprzedać prawa do gry za 500 tysięcy dolarów, właśnie do 505 Games.

„To relaksująca, świetna przygoda. Grę wyróżnia spójna, artystyczna wizja, a przede wszystkim intensywność doświadczenia i wyjątkowe emocje, które towarzyszą nam aż do zakończenia” - napisał w recenzji Zbyszek.

Tymczasem reżyser produkcji - Josef Fares - założył własne studio niezależne - Hazelight - i pracuje nad nową grą dla Electronic Arts.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Zobacz także