Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Borderlands 2 na PS Vita wiosną tego roku

Także w zestawie z konsolą. Potwierdzono kolekcje God of War oraz Sly Cooper na handheld.

Kooperacyjna strzelanka Borderlands 2 pojawi się w oczekiwanej wersji PlayStation Vita wiosną tego roku, debiutując razem z konsolą w wersji Slim.

Informację podał Amerykański oddział Sony. Oferta dotyczy jedynie Stanów Zjednoczonych, ale można spodziewać się, że sama gra ukaże się także w Europie. Cenę ustalono na 200 dol. (ok. 615 zł) , a w skład zestawu wchodzi także karta pamięci o pojemności 8 GB.

Zobacz także: poradnik i opis przejścia Borderlands 2 - kompletna, obszerna solucja do gry, ze wszystkimi sekretami

Podczas imprezy w Kalifornii ogłoszono także, że jeszcze w tym roku PS Vita otrzyma „ponad sto gier”. Potwierdzono między innymi kolekcje God of War oraz Sly Cooper. Pierwsze zestawienie zawiera God of War 1 i 2. Premiera 8 maja. Drugie wydanie obejmuje Sly Raccoon, Sly 2: Band of Thieves oraz Sly 3: Honour Among Thieves. Premiera 16 kwietnia, w Europie pod tytułem Sly Cooper Trilogy.

Nowy, cieńszy model PlayStation Vita zadebiutował 7 lutego w Wielkiej Brytanii. Odświeżony handheld jest o 20 procent cieńszy - wysokość wynosi 15 mm - i waży 219 g, czyli o 15 proc. mniej niż obecne modele. O godzinę zwiększono także żywotność baterii, oferując maksymalnie sześć godzin rozgrywki. Największą zmianą jest zastąpienie ekranu OLED dotykowym wyświetlaczem LCD w rozdzielczości 960×544 i 16 milionach kolorów. Nie wiadomo jeszcze, czy urządzenie trafi także do Polski.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Borderlands 2

PS3, Xbox 360, PlayStation Vita, PC, Mac

God of War Collection

PS3, PlayStation Vita

See 1 more
Oczekiwanie na obraz okładki

The Sly Trilogy

PS3, PlayStation Vita

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze