Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Bloodstained: Ritual of the Night sequel otrzyma sequel

Prace dopiero się rozpoczynają.

Powstanie sequel gry Bloodstained: Ritual of the Night - poinformowali przedstawiciele wydawnictwa 505 Games po tym, jak sugestię dotyczącą drugiej części serii dostrzeżono w raporcie finansowym.

„Odnośnie ostatnich doniesień, 505 Games i Artplay uczestniczą obecnie w bardzo wczesnych fazach planowania kontynuacji Bloodstained. Obecnie nasze zasoby poświęcamy jednak na dokończenie nowej zawartości do Ritual of the Night” - napisali twórcy na Reddicie.

Fakt, że gra znajduje się dopiero w fazie planowania może oznaczać, że ukaże się nawet za 3-4 czy 5 lat. Żadne szczegóły nie mogą zostać ujawnione, bo praktycznie wszystko może się jeszcze zmienić.

Oryginalna gra została ufundowana na Kickstarterze w 2015 roku, a odpowiada za nią Koji Igarashi - współtwórca wielu odsłon cyklu Castlevania, w tym Symphony of the Night. Za sequel odpowie ten sam zespół, czyli wspomniane studio Artplay.

Ritual of the Night zadebiutowało w 2019 roku i spotkało się z ciepłym odbiorem. Średnia ocen na Metacritic wynosi 83 procent, a opinie fanów na Steamie są obecnie (po naprawieniu premierowych problemów z optymalizacją wersji PC) przytłaczająco pozytywne z 95 procentami recenzji, w których gracze polecają grę.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Komentarze