Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Blizzard sprzedaje repliki Ostrza Mrozu. Cena to 7,5 tys. złotych

Wykradanie dusz nie znajduje się w zestawie.

Jeżeli grając w World of Warcraft: Wrath of the Lich King zastanawialiście się, jakby to było dzierżyć owiane sławą Ostrze Mrozu, to możecie się o tym przekonać na własnej skórze. W oficjalnym sklepie z gadżetami Blizzarda ruszyły zamówienia na repliki legendarnego miecza.

Wykonane ze stopu cynkowo-miedzianego i stali nierdzewnej oraz wykończone skórą repliki tworzone są w skali 1:1. Ich wymiary to 125 x 33,2 x 12 cm, a waga wynosi 7,6 kg. Miecze są grawerowane, frezowane i ręcznie polerowane. Blizzard planuje dostarczyć je do klientów w lutym 2023 roku.

Zamówienie przedpremierowe kosztuje 1500 dolarów, czyli równowartość około 7500 zł. Za mocowanie naścienne trzeba zapłacić dodatkowe 200 dolarów (ok. 1000 zł). Ceny nie uwzględniają podatku i kosztów dostawy. To i tak niewiele, biorąc pod uwagę, że Arthas za Ostrze Mrozu musiał zapłacić swoją duszą.

Ostrze Mrozu i uchwyt nascienny w pełnej krasie.

Przeklęty, runiczny miecz wykuty przez Króla Lisza odgrywa ważną rolę w świecie Warcrafta. Frostmourne nosi moc wykradania dusz, a każdego, kto wejdzie w jego posiadanie, spotyka marny koniec. Być może dlatego repliki sprzedawane w Blizzard Gear Store pozbawione są tej zdolności.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule
Powiązane tematy
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.
Komentarze