Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Blizzard prezentuje umiejętności Nekromanty w Diablo 3

Trwają testy.

Wybrani gracze mogą już testować klasę Nekromanty w Diablo 3 w ramach trwających testów wersji beta, a pozostałym fanom pozostaje zapoznanie się z kompletnym przeglądem umiejętności postaci.

„Krew, kości, klątwy oraz hordy posłusznych stronników” - opisują twórcy, prezentując zakres talentów przypominający w dużej mierze pierwowzór z Diablo 2.

Ponura Kosa i Rozkazywanie Golemowi do pomocy

Podstawowe umiejętności to Kościane Kolce z wyrastającymi z ziemi wypustkami, Wyssanie Życia przywracające część punktów zdrowia oraz Ponura Kosa, dla zwolenników walki na krótszy dystans.

Jest też obszarowa Nova Śmierci, rzucana Włócznia z Kości, przyzywanie Szkieletowego Maga, tworzenie Zbroi z Kości i Ducha z Kości, a także teleportujący i leczący Napływ Krwi.

Do tego Symulakrum z sobowtórem naszej postaci oraz szerokie możliwości tworzenia stronników: Kraina Umarłych z wskrzeszaniem trupów, Rozkazywanie Szkieletom, Rozkazywanie Golemowi czy Armia Umarłych, z hordą szkieletów po naszej stronie.

Nie brakuje też klątw osłabiających przeciwników: Zniedołężnienie, Słabość i Pijawka. Pełną listę wariacji wraz z dokładnymi opisami znaleźć można na oficjalnej stronie, gdzie znajdziemy także zestawienie umiejętności pasywnych.

Ogólnie wygląda więc na to, że Nekromanci posiadają do sporo zróżnicowanych umiejętności bliskiego i dalekiego zasięgu, a także szerokie zdolności władania przyzywanymi sojusznikami.

Jak zapewnia Blizzard, „opisane poniżej elementy wciąż podlegają zmianom. Zarówno wartości liczbowe jak i działanie umiejętności może ulec znacznym modyfikacjom.”

„Zestawy klasowe nekromantów oraz ich przedmioty legendarne nie są jeszcze dostępne do testów. Warto również mieć na uwadze, że tłumaczenia terminów i opisów również mogą zostać zmienione.”

Data premiery rozszerzenia z nowym bohaterem nie jest na razie znana. Wiadomo jedynie, że ukaże się w tym roku na PC, PS4 i Xbox One.

Warto zaznaczyć, że osoby, które kupią dodatek z klasą nekromanty, otrzymają kilka pomniejszych bonusów - dwa sloty postaci (na komputerach osobistych), baner i ramkę portretu.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze