Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Black Panther od EA będzie najwyraźniej grą z otwartym światem

Sugeruje ogłoszenie o pracę.

Jak wiemy od lipca ubiegłego roku, Czarna Pantera z uniwersum Marvela doczeka się własnej, pełnoprawnej produkcji AAA dla pojedynczego gracza. Ogłoszenie o pracę sugeruje, że będzie to tytuł z otwartym światem.

Biorąc pod uwagę obecną modę, nie będzie to zapewne szczególnie duże zaskoczenie. Za prace odpowiada studio Cliffhanger Games, należące do Electronic Arts. Firma najwyraźniej przeszła do kolejnej fazy prac, ponieważ poszukuje teraz „głównego projektanta sandboksa”.

„Odpowiadając przed menedżerem projektu, starszy projektant sandboksa będzie odgrywał kluczową rolę w projektowaniu i ustalaniu potyczek, systemów i rozgrywki w dynamicznym oraz ewoluującym otwartym świecie” - czytamy w ogłoszeniu, które nie pozostawia zbyt wiele miejsca na interpretacje.

Zobacz na YouTube

„Opierając się na dogłębnym zrozumieniu zasad projektowania technicznego i pasji do tworzenia wciągających wrażeń w sandboksie, rola wymaga ścisłej współpracy z zespołami projektowymi, inżynierami odpowiedzialnymi za sztuczną inteligencję i działami grafiki technicznej, by ożywić świat gry” - dodano.

Zainteresowani mogą zgłaszać kandydatury na oficjalnej stronie i rzekomo nie trzeba nawet przeprowadzać się do USA, ponieważ ogłoszenie dotyczy także pracy zdalnej.

Już podczas oficjalnej zapowiedzi w lipcu ubiegłego roku sugerowano otwarty świat. „Wakanda to bogata piaskownica, a naszą misją jest stworzenie epickiego świata dla graczy, którzy kochają Czarną Panterę i chcą odkrywać ten świat tak samo jak my” - napisano wtedy.

Read this next