Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Bethesda studzi emocje. Na pokaz Starfield jeszcze poczekamy

Fani zaczynają się niecierpliwić.

Wygląda na to, że specjalna prezentacja Starfield nie odbędzie się zbyt prędko. Jeden z przedstawicieli Bethesdy przyznał, że wydarzenie wciąż znajduje się w fazie przygotowań.

Nadzieje graczy ostudził pracownik studia o pseudonimie VaultOfDeadalus, odpowiedzialny za kontakt ze społecznością fanów. Jak dowiadujemy się z krótkiego wpisu na Discordzie poświęconym tytułowi, prace nad pokazem jeszcze trwają i wciąż jest za wcześnie na jakąkolwiek oficjalną zapowiedź.

Więcej informacji w temacie pokazu przekażemy, gdy wszystko będzie gotowe. Wciąż mamy jeszcze kilka rzeczy do ogarnięcia. Wiem, że to nie odpowiedź, na jaką liczyliście, ale na ten moment to wszystko” - czytamy w komunikacie.

Źródło: Discord

Przypomnijmy, że zgodnie z wcześniejszymi obietnicami Bethesdy, Starfield powinien trafić na rynek jeszcze w pierwszej połowie 2023 roku. W sieci pojawiły się nawet wzmianki o premierze 12 kwietnia - a więc w Miedzynarodowy Dzień Lotnictwa i Kosmonautyki - tak wczesny termin wydaje sie jednak zbyt optymistyczny.

Bardziej prawdopodobną datę zasugerował jakiś czas temu znany insider Jez Corden. - Osobiście jestem zdania, że Starfield ukaże się w czerwcu. Mimo że wszedłem w zakład, że gra zostanie ponownie opóźniona i zadebiutuje później, to najświeższe informacje, do jakich mam dostęp, sugerują czerwiec - mówił w podcaście The Xbox Two.

Gracze wyczekujący premiery Starfield otrzymują w ostatnich miesiącach coraz więcej powodów do obaw. Niedawne pogłoski o rzekomym „złym stanie” gry nie podbudowały morale społeczności, a brak nowych informacji odnośnie samej prezentacji niepokoi jeszcze bardziej. Graczom pozostaje mieć nadzieje, że Microsoft stara się wydać grę w jak najlepszym stanie technicznym.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Starfield

Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.
Komentarze