Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Awantura - ile jest sezonów i odcinków

Najważniejsze informacje dotyczące długości serialu.

Najnowsza produkcja od Netflixa - „Awantura” - to opowieść o drogowej sprzeczce, która rozrasta się do rangi sporu pomiędzy dwoma klasami społecznymi. Wszystkie epizody serialu są przepełnione nieczystymi zagrywkami z obu stron konfliktu. W artykule prezentujemy informacje na temat odcinków serialu.

Serial zadebiutował na Netflixie 6 kwietnia 2023 roku i szybko zyskał sympatię widzów. Prawie od premiery na platformie streamingowej, znajduje się w Top 10 najchętniej oglądanych seriali. „Awantura” ma jeden sezon, na który składa się 10 odcinków, które mają około 35 minut. Obejrzenie całości produkcji zajmie widzowie mniej więcej sześć godzin.

Każdy epizod jest walką klasową, która doprowadza do wielu nieprzyjemnych i nieprzewidzianych sytuacji. Główni bohaterowie od początku popadają w konflikt. Odcinki są jednocześnie zabawne, lecz często uświadamiają, że nie wszystko jest tak piękne, jak się wydaje.

Odcinki czarnej komedii często skłaniają widza do refleksji

Na ten moment Netflix udostępnił jeden sezon serialu, lecz popularność „Awantury” może skłonić platformę streamingową do zamówienia kolejnej części - szczególnie że krytycy stosunkowo dobrze oceniają najnowszy serial. Na temat 2. sezonu „Awantury” możesz przeczytać na naszej stronie.

Więcej o serialu Awantura:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze

Zuzanna Kwasek

Autorka

Komentarze