The Last of Us na HBO w 2022 roku - sugeruje reżyser

Serial na podstawie produkcji Naughty Dog.

Jeden z reżyserów serialu na podstawie serii gier The Last of Us przekonuje, że produkcja zadebiutuje w 2022 roku.

Informacja o przybliżonej dacie premiery projektu realizowanego dla HBO pojawiła się na oficjalnym profilu Kantemira Balagova - odpowiedzialnego za nakręcenie pierwszego odcinka obrazu - w serwisie Instagram.

Reżyser wymienił serial The Last of Us na liście przygotowanych i aktualnie tworzonych produkcji, podkreślając, że ukaże się w 2022 roku. Filmowiec nie przedstawił jednak dokładnego terminu debiutu.

Niedawno rozpoczęły się zdjęcia do ekranizacji przygód Joela i Ellie, przy czym prace na planie zakończą się najwcześniej w czerwcu przyszłego roku. Do tej pory nie było jednak jasne, czy projekt zadebiutuje w tym samym roku kalendarzowym.

Niedawno ujawniono, że pierwszy sezon The Last of Us złoży się z dziesięciu odcinków, choć nie wiadomo, czy przedstawią wszystkie wydarzenia z gry. W obsadzie są między innymi Pedro Pascal i Bella Ramsay - wcielą się odpowiednio w Joela i Ellie.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami