PS Plus: marzec 2020 - pełna oferta: gry już dostępne

Shadow of the Colossus i Sonic Forces.

Firma Sony ujawniła gry, które od dzisiaj, 3 marca, bez dodatkowych opłat będą mogli pobrać wszyscy abonenci usługi PS Plus.

Na PS4 trafił remake Shadow of the Colossus z 2018 roku. Tak jak w oryginale sprzed lat, gracze wcielają się w młodzieńca, który w celu ożywienia ukochanej musi pokonać tytułowych olbrzymów. Walki z gigantami są nietypowe - trzeba na przykład wspinać się na wrogów.

shadow_of_the_colossus_ps_plus
W Shadow of the Colossus walczymy z olbrzymami

Posiadacze PlayStation 4 z aktywnym abonamentem otrzymują również Sonic Forces, czyli trójwymiarową odsłonę przygód ponaddźwiękowego jeża. Bohater musi zmierzyć się z doktorem Robotnikiem i jego armią robotów.

3 marca do oferty PS Plus trafiły:

  • Shadow of the Colossus (PS4)
  • Sonic Forces (PS4)

Jednocześnie znikają:

  • BioShock: The Collection (PS4)
  • The Sims 4 (PS4)
  • Firewall Zero Hour (PS4, PSVR)

Koszt abonamentu PlayStation Plus wynosi 240 zł za 12 miesięcy, 100 zł za 3 miesiące i 37 zł za miesiąc.

Aktywna subskrypcja PS Plus upoważnia nie tylko do pobierania co miesiąc kolejnych „darmowych” gier, ale umożliwia także korzystanie z trybów wieloosobowych na konsolach Sony, gwarantuje liczne zniżki w sklepie PlayStation Store i zapewnia dostęp do specjalnych treści, takich jak motywy, aplikacje czy nawet pakiety startowe w darmowych grach.

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Następnie: 95-latce z Japonii zepsuł się Game Boy - na pomoc przyszło Nintendo

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami