Death Stranding na żywo - tajemnicza transmisja i szczegóły o bonusach przedpremierowych

Przygotowania do prezentacji.

Na oficjalnym kanale PlayStation w serwisie Twitch rozpoczęła się tajemnicza transmisja, która najprawdopodobniej jest wstępem do zaplanowanej na dzisiaj prezentacji Death Stranding.

Uruchomiony kilka godzin temu stream na razie nie ujawnia zbyt wielu informacji na temat gry. Na czarnym ekranie widzowie dostrzec mogą jedynie nietypowe ślady dłoni, za którymi wyświetlane są najpewniej fragmenty scen wygenerowanych na silniku produkcji.

Niewykluczone, że podczas wspomnianej transmisji Hideo Kojima zaprezentuje nowe materiały z powstającego tytułu. Dokładna data startu pokazu nie jest na razie znana, ale wiadomo, że odbędzie się dzisiaj.

Jednocześnie internauci odkryli, że w PlayStation Store pojawiła się karta Death Stranding z opcją składania zamówień przedpremierowych. Kupując grę w przedsprzedaży nabywcy otrzymają kilka bonusów, w tym dynamiczny motyw graficzny dla PS4 i avatar dla profilu.

Klienci mogą liczyć również na złote przedmioty do wykorzystania podczas właściwej rozgrywki - okulary przeciwsłoneczne Sama (głównego bohatera), napierśnik, czapkę z daszkiem oraz szkielet przyspieszający tempo poruszania postaci. Jest też krótki opis produkcji.

„Sam Bridge musi stawić czoła światu przekształconemu przez linie śmierci [Death Stranding - dop. red.]. Niosąc w swoich rękach pozostałości naszej przyszłości, wyrusza w podróż, by połączyć rozbity świat” - napisano.

Szczegóły na temat Death Stranding nie są na razie znane. Za projekt odpowiada studio Hideo Kojimy, a gra zmierza na PS4, choć najprawdopodobniej trafi także na PlayStation 5. Daty premiery do tej pory nie ujawniono.

Zobacz: Death Stranding - premiera i najważniejsze informacje

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami