Promocja na FIFA 19, Battlefield 5, Anthem i inne gry EA w RTV Euro AGD

PC, PS4 i Xbox One.

Sieć sklepów RTV Euro AGD przygotowała atrakcyjną promocję na wybrane hity Electronic Arts. W obniżonej cenie kupimy FIFA 19, Battlefield 5 (wraz z Edycją Specjalną), Anthem czy Star Wars: Battlefront 2.

Jest też The Sims 4 i szereg różnych dodatków - również w pakietach.

gban

FIFA 19 spodoba się wszystkim miłośnikom piłki nożnej. Dzięki licencji na Ligę Mistrzów oraz nowym trybom, tegoroczna odsłona potrafi zaangażować.

Battlefield 5 wielu graczy uznaje za najlepszą odsłonę serii - jeśli chodzi o tryb wieloosobowy. Jest też kampania dla jednego gracza, ukazująca II wojnę światową w nieco innym świetle, niż przyzwyczaiły nas inne gry i filmy.

Anthem to sieciowa strzelanka, w której główną rolę odgrywają javeliny, czyli egzopancerze pozwalające latać i skutecznie eliminować wrogów. Grać można ze znajomymi lub losowo dobranymi osobami.

Star Wars: Battlefront 2 to kolejna strzelanka sieciowa w promocji. Akcję osadzono oczywiście w uniwersum Gwiezdnych Wojen, a dzięki licencji zobaczymy lokacje i bohaterów znanych z filmów.

W promocji jest też Battlefield 5 w Edycji Specjalnej oraz The Sims 4 i dodatki. Aby przejrzeć wszystkie gry EA w obniżonej cenie, skorzystaj z poniższego linka:

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami