Promocja na FIFA 19, Battlefield 5, Anthem i inne gry EA w RTV Euro AGD

PC, PS4 i Xbox One.

Sieć sklepów RTV Euro AGD przygotowała atrakcyjną promocję na wybrane hity Electronic Arts. W obniżonej cenie kupimy FIFA 19, Battlefield 5 (wraz z Edycją Specjalną), Anthem czy Star Wars: Battlefront 2.

Jest też The Sims 4 i szereg różnych dodatków - również w pakietach.

gban

FIFA 19 spodoba się wszystkim miłośnikom piłki nożnej. Dzięki licencji na Ligę Mistrzów oraz nowym trybom, tegoroczna odsłona potrafi zaangażować.

Battlefield 5 wielu graczy uznaje za najlepszą odsłonę serii - jeśli chodzi o tryb wieloosobowy. Jest też kampania dla jednego gracza, ukazująca II wojnę światową w nieco innym świetle, niż przyzwyczaiły nas inne gry i filmy.

Anthem to sieciowa strzelanka, w której główną rolę odgrywają javeliny, czyli egzopancerze pozwalające latać i skutecznie eliminować wrogów. Grać można ze znajomymi lub losowo dobranymi osobami.

Star Wars: Battlefront 2 to kolejna strzelanka sieciowa w promocji. Akcję osadzono oczywiście w uniwersum Gwiezdnych Wojen, a dzięki licencji zobaczymy lokacje i bohaterów znanych z filmów.

W promocji jest też Battlefield 5 w Edycji Specjalnej oraz The Sims 4 i dodatki. Aby przejrzeć wszystkie gry EA w obniżonej cenie, skorzystaj z poniższego linka:

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami