Konsolowe wydania Minecrafta ze sporą aktualizacją

Misie, buraki i inne.

Konsolowe wydania popularnego Minecrafta wzbogacą się wkrótce o sporą aktualizacją, zwierającą między innymi misie polarne, buraki i proporce.

Edycja PC dostała te nowości już jakiś czas temu, lecz zwolennicy układania sześcianów na ekranach telewizorów muszą poczekać do przyszłego tygodnia.

1
Tu potrzeba wiedźmina

Darmowa aktualizacja trafi najpierw na X360 i Xbox One, we wtorek, 4 października. Na pozostałych platformach zadebiutuje dzień później.

Inne nowości to między innymi trawiaste ścieżki, które na PC pojawiły się już w lutym tego roku. Nie trzeba już będzie marnować kamienia czy żwiru.

Z wersja 1.9 z komputerów osobistych przenoszony jest też arktyczny biom, z budowaniem igloo i wielkimi podziemnymi skamielinami włącznie. Do tego siedem typów klocków (w tym End Bricks, Red Nether, Nether Wart, kości i matowy lód).

Z buraków ugotujemy zupę, a własne zabudowania wzbogacimy proporcami o różnych kolorach i wzorach.

Osobno zapowiedziano, że w tym samym okresie w sklepie pojawi się płatny pakiet Chinese Mythology Mash-Up, przeznaczony właśnie dla graczy z Azji. Dodatek zapewni antyczne chińskie miasta, nowe tekstury, skórki i muzykę, a także poziom do mini-gry Battle Mini.

Jak ujawnia poniższy zwiastun, rozszerzenie zamieni nawet Ender Dragona na chińskiego smoka, zgodnie z tematyką DLC. Cena - 5 dolarów (ok. 20 zł).

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami