Telefony Sony Xperia Z3 ze wsparciem dla funkcji Remote Play na PS4

Opcja dostępna od listopada.

Telefony Sony Xperia Z3, Z3 Compact oraz Z3 Tablet Compact otrzymają w listopadzie wsparcie dla funkcji Remote Play na PlayStation 4, umożliwiającej transmisję rozgrywki z konsoli stacjonarnej.

1
Telefon z montażem i DualShock 4

Obecnie z takiej samej możliwości korzystają przenośne PlayStation Vita. Teraz będziemy mogli „przesłać” gry także na smartfony, o ile oba urządzenia znajdą się w obrębie jednej sieci Wi-Fi.

Sony rekomenduje oczywiście, by podczas zabawy korzystać z oficjalnego pada DualShock 4. Aby ułatwić współpracę, japońska korporacja przygotowała dedykowany uchwyt do telefonu - GCM10 Game Control Mount.

Alternatywna opcja, nie wymagająca kontrolera, to podglądanie poczynań znajomych na urządzeniu przenośnym, wspólne rozmowy lub kupowanie i pobieranie nowych tytułów, z dala od konsoli i telewizora.

Xperia Z3 to całkiem nowe urządzenie, które zadebiutuje jesienią tego roku. Telefony z tej rodziny mają czterordzeniowe procesory oraz podwyższoną odporność na wodę i kurz. Zawierają też kamery o rozdzielczości 20,7 megapikseli z możliwością nagrywania wideo w 4K (dzięki, IGN)

Więcej informacji na temat Remote Play znaleźć można w naszych testach tej usługi na PlayStation Vita.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami