Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ania nie Anna - czy będzie 4. sezon

Informacje o potencjalnej kontynuacji.

Rezolutna Ania Shilery z serialu „Ania nie Anna” sprawiła, że miliony widzów na świecie śledziły jej przygody. Przez 3 sezony można było obserwować jej okres dorastania. Ostatni odcinek dawał fanom nadzieję na kontynuację serialu - na tej stronie wyjaśniamy, czy poznamy przyszłe losy bohaterki.

  • Uwaga na spojlery: Ta strona zdradza zakończenie serialu „Ania nie Anna”. Jeśli nie chcesz poznać żadnych szczegółów, opuść stronę lub wróć tu w przyszłości. Możesz też przejść na stronę główną serwisu i przeczytać codzienną dawkę informacji ze świata gier, seriali i filmów.

Na tej stronie:


Czwarty sezon „Ania nie Anna” - oficjalne informacje

Pójście Ani na uniwersytet i wyznanie miłosne Gilberta dawały spore nadzieję na rozwój fabularny serialu. Pierwsze oznaki, że sezon 3. to ostatnia odsłona przygód Ani, był tweet wstawiony przez oficjalny profil Netflixa. Jasno mówi, że „ostatni sezon »Ania nie Anna« już jest dostępny na platformie”. To już zaniepokoiło fanów.

W ostatnim sezonie serialu Ania dostała się na uniwersytet i odnalazła miłość

W związku z dużym zainteresowaniem wśród fanów, showrunnerka serialu, Moira Walley-Beckett, postanowiła uciąć jakiekolwiek spekulacje na temat powstania 4. sezonu serialu. Potwierdziła, że pomimo walki o kolejny sezon, nie udało się podpisać umowy na jego realizację.


Reakcja fanów „Ania nie Anna”

Fani serialu nazywani „Anne Nation” nie pogodzili się jednak ze skasowaniem ulubionej produkcji. Powstał nawet dedykowany hasztag #renewannewithane. To postulat najwierniejszych widzów o przywrócenie na ekrany przygód Ani. Petycja o przywrócenie „Ania nie Anna” została podpisana przez 1,5 miliona osób.

Do petycji przyłączył się nawet Ryan Reynolds, pisząc na swoim Twitterze. „Może zechcecie wnowić serial »Ania nie Anna«? Chyba że „ostatni sezon” to tylko zabawny sposób na powiedzenie »półmetek«”.


Co mogłoby się wydarzyć w 4. sezonie

Czwarta odsłona przygód Ani Shirley-Cuthbert z pewnością mogłaby powstać. Książki, na których oparty jest serial, opowiadają o większości jej życia. Sezon mógłby opowiadać o życiu Ani i Diany na uniwersytecie. Kolejnym istotnym wątkiem dla fanów byłby rozwój relacji miłosnej Ani z Gilbertem.


Czy decyzja o anulowaniu serialu może zostać cofnięta

Przez ostatnie lata fani pragną powrotu. Od premiery ostatniego sezonu Ania nie Anna minęły ponad 3 lata. Aktorzy rozpoczęli nowe produkcje. Odtwórczyni głównej roli, Amybeth McNulty, zaangażowana została do popularnej produkcji Netflixa - „Stranger Things”.

Według producentów serialu, nie trafił on do odpowiedniej grupy wiekowej (25-54), a ostatni sezon nie zachwycił najwyższą oglądalnością. Te czynniki sprawiają, że szanse na powrót produkcji są nikłe.

Więcej o serialu Ania nie Anna:

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Related topics
O autorze
Komentarze