Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

American Truck Simulator nadjedzie do Kansas. Będzie płasko

W opracowaniu jest też Oklahoma.

American Truck Simulator wzbogaci się wkrótce o prostokąt nad Oklahomą. Mowa o stanie Kansas, zapowiedzianym jako najnowsze rozszerzenie do symulatora wielkich ciężarówek.

„Uważany kiedyś za rolnicze serce kraju, Stan Słoneczników przyciągnął wiele dużych firm i rozrósł się ekonomicznie w innych sferach dzięki centralnej lokalizacji i wygodnej infrastrukturze, pomocnej w logistyce” - czytamy w opisie na oficjalnej stronie studia SCS Software.

„Jak sugeruje jednak przydomek, natura radzie sobie bardzo dobrze i dotrzymuje kroku postępowi technologicznemu, a stanowe parki i wielkie prerie oferują unikatowe krajobrazy i wspaniałą atmosferę, która zapadnie w pamięć każdemu przejeżdżającemu kierowcy” - dodano.

Wspomnianą infrastrukturę logistyczną zapewne przyjdzie nam sprawdzić, lecz o interesujące widoki może być trudno, ponieważ Kansas słynie raczej z płaskości krajobrazu. Na zachodzie stanu jest już nieco ciekawiej, choćby z Mount Sunflower o wysokości 1231 metrów.

Rozszerzenie Kansas do American Truck Simulator pojawiło się już na Steamie, lecz nie ma jeszcze daty premiery. Można spodziewać się, że ukaże się dopiero po Oklahomie, który to dodatek także został już zapowiedziany, lecz nie doczekał się jeszcze publikacji.

Niedawno - w listopadzie - SCS Software wydało Teksas, a więc największe z dotychczasowych DLC. Jeśli firma będzie kontynuować podróż na północ, następne w kolejce będą Nebraska oraz dwie Dakoty: Północna i Południowa.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule
Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze