Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Alan Wake 2 - rymowanki: wszystkie rozwiązania

Zobacz, gdzie znaleźć 17 rymowanek i jak je rozwiązać.

W grze Alan Wake 2 odnajdziesz w różnych miejscach tajemnicze rymowanki - czyli zagadki, których rozwiązanie pozwala zdobyć talizman.


Na tej stronie:


Rymowanki - lista obszarów

Łącznie jest 17 rymowanek. Najlepiej rozpocząć od rozwiązania trzech pierwszych rymowanek w Cauldron Lake, następnie udać się kolejno do Watery i Bright Falls, a na sam koniec wrócić ponownie do Cauldron Lake, aby dokończyć cały wątek.


Rymowanki - co to jest, nagroda

Wszystkie rymowanki, poza finałową, to tak naprawdę kredowe rysunki składające się z kilku obrazków (1) namalowanych wokół danego wiersza (2).

Znajdziemy je w Cauldron Lake, Watery oraz Bright Falls. Do ich rozwiązania potrzebne są laleczki, które następnie należy umieszczać na właściwych obrazkach. Po prawidłowym rozmieszczeniu laleczek otoczenie nieco się zmieni i zwykle w okolicy pojawi się nagroda w postaci talizmanu.

Jeśli rozwiążesz zagadki z 16 rymowanek, otrzymasz dostęp do finałowej rymowanki w Cauldron Lake. Za jej rozwiązanie otrzymasz dodatkowy slot na talizman i wówczas można nosić jednocześnie aż cztery talizmany (cztery talizmany mogą być aktywne).

WSKAZÓWKA 1: Przed zabraniem się do rozwiązywania rymowanek najlepiej zebrać wszystkie laleczki (oprócz lalki-ojca, która jest potrzebna tylko do finałowej zagadki). Dzięki temu, będziemy w stanie rozwiązać wszystkie rymowanki.

WSKAZÓWKA 2: Pamiętaj również, aby po rozwiązaniu rymowanki zawsze zbierać użyte laleczki, gdyż są one przydatne przy więcej niż jednej zagadce.


Spis treści: Alan Wake 2 - Poradnik, Solucja

Zobacz: Alan Wake 2 - znajdźki i sekrety - kompletny spis

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Alan Wake 2

PS5, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Damian Laszczak

Damian Laszczak

Guide Writer

Damian jest odpowiedzialny za tworzenie poradników.

Komentarze