Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Aktualizacja Dying Light 2 naprawia uciążliwy błąd

I dodaje rozwiązanie awaryjne.

Dying Light 2 na PC otrzymało aktualizację, która naprawia - najpewniej już ostatecznie - jeden z najbardziej uciążliwych błędów, czyli tak zwaną „pętlę śmierci”.

Usterka powoduje, że postać blokuje się w tak niefortunny sposób, że dochodzi do śmierci bohatera. Wówczas nie pomaga załadowanie poprzedniego zapisu rozgrywki, ponieważ gra wczytuje się w momencie zgonu podopiecznego.

Wcześniejsze aktualizacje miały zlikwidować kłopot, ale gracze zgłaszali, że wciąż występuje. Nowy patch podobno definitywnie usuwa błąd, a także dodaje rozwiązanie awaryjne, gdyby jednak problem nie zniknął.

Mowa o kopii zapasowej zapisanych stanów rozgrywki. Funkcja pozwala cofnąć postępy w zabawie i posiadany ekwipunek do poprzedniego zachowanego bezpiecznego fragmentu fabularnego. Wraz z rozwojem przygody odblokujemy kolejne takie punkty.

Patch wprowadza także opcję zmiany przypisania klawiszy odpowiedzialnych za skok, blok i lądowanie. Aktualizacja na razie dostępna jest tylko na PC, ale niewykluczone, że wkrótce pojawi się również na konsolach.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze