Skip to main content

50 Cent publikuje napis „Vice City”, gracze liczą na występ rapera w GTA 6

„Wytłumaczę to później”.

Ikona amerykańskiego rapu, 50 Cent, opublikował na swoim Instagramie obrazek z napisem „Vice City”. Nikt nie wie, o co chodzi, ale w sieci pojawia się już fala domysłów, a gracze wiążą oczywiście największe nadzieje z GTA 6.

Właśnie w tym mieście wzorowanym na Miami będzie rozgrywała się akcja Grand Theft Auto 6. Nie są to co prawda oficjalne wieści od Rockstara, ale lokację potwierdzają liczne przecieki.

Wytłumaczę to później” - napisał tajemniczo 50 Cent w opisie obrazka. Raper dodał, że projekt - czymkolwiek jest - stanowi „coś więcej niż »Power«”. To zakończony w 2020 roku serial o właścicielu klubu nocnego w Nowym Jorku. 50 Cent miał okazję wystąpić w tej produkcji.

Niektórzy komentujący wzięli wzmiankę o serialu telewizyjnym jako wskazówkę, że mowa o przeniesieniu serii Grand Theft Auto na ekrany telewizorów. Rockstar nie było jednak skore do takich działań i wydaje się to raczej wątpliwe.

50 Cent jako postać w GTA 6? Muzyka rapera w radiu w nadchodzącej części serii? A może tylko dodatek do GTA Online, komponentu sieciowego GTA 5? Teorie są różne, ale z muzyka na razie nie da się wyciągnąć szczegółów - wielu próbuje w komentarzach, ale bezskutecznie.

Z pewnością warto zwrócić uwagę na brak „Grand Theft Auto” na obrazku - mamy do czynienia z wyodrębnionym „Vice City”, co sugeruje, że mowa nie o grze z 2002 roku, a o mieście samym w sobie. To wydaje się być wodą na młyn dla fanów serii wyczekujących kolejnej części gangsterskiej serii.

Zobacz także