Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

2. sezon „The Invincible” na pierwszym zwiastunie. Premiera jeszcze w tym roku

Nie mylić z powieścią Stanisława Lema.

Amazon opublikował pierwszy zwiastun 2. sezonu „The Invincible”. Kontynuacja serialu trafi na Amazon Prime Video jeszcze w 2023 roku.

Choć opublikowany materiał nie obfituje w sceny akcji, to zapowiada powrót jednego z najpopularniejszych superbohaterów ostatnich lat. Krótki teaser przedstawia spokojną wymianę zdań między głównym bohaterem i jego przyjacielem, Allenem. W ostatnich minutach pojawia się też przybliżony termin premiery - końcówka 2023 roku.

Wygląda na to, że wytwórnia Skybound Entertanment skutecznie wypełnia plan rozwoju marki, którego szczegóły poznaliśmy w zeszłym roku. Przypomnijmy, że firma zamierza wydać kolejne zestawy komiksów, przedmioty kolekcjonerskie, ubrania, a nawet grę wideo w superbohaterskim uniwersum. Prace nad produkcją wystartowały już jakiś czas temu, nie ujawniono jednak żadnych szczegółów w jej temacie.

„The Invincible” to serial na podstawie komiksów autorstwa Roberta Kirkmana, twórcy równie popularnego „The Walking Dead”. Produkcja zadebiutowała na Amazon Prime Video w 2021 roku i została bardzo ciepło przyjęta, gdyż, podobnie jak serial „The Boys”, przedstawiła temat superbohaterów ze zdecydowanie brutalniejszej perspektywy.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze