Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zwiastun Spider-Man 2 pokazywał prawdziwą grafikę z gry

Potwierdzają twórcy.

Przedstawicielka studia Insomniac Games potwierdziła, że niedawny zwiastun Spider-Man 2 przedstawiał sceny na silniku gry.

Według adnotacji w filmie, wideo prezentuje ujęcia uchwycone na PS5, na co zwrócił uwagę jeden z fanów na Twitterze, wskazując, że nagranie ukazywało sekwencje działające w czasie rzeczywistym. Do wpisu odniosła się Bryanna Lindsey, która odpowiada za efekty specjalne.

„Zespół wykonał zabójczą robotę. Przygotowanie efektów specjalnych odtwarzanych w czasie rzeczywistym jest trudne, ale jestem taka dumna z naszej całej ekipy za podwyższanie jakościowej poprzeczki” - napisała deweloperka.

Natomiast wspomniany fan - o pseudonimie Tiger - zauważył, że zwiastun Spider-Man 2 wygląda równie dobrze, jak jedna z reklam Spider-Man: Miles Morales. To drugie nagranie było zaś materiałem CGI, bez scen na silniku gry.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze