Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zwiastun Project Cars 2 prezentuje auta marki Lamborghini

Oraz wozy innych producentów.

Bandai Namco opublikowało nowy zwiastun wyścigowego Project Cars 2. Materiał przygotowano w związku z targami Gamescom, które odbędą się w przyszłym tygodniu.

W nagraniu nie zabrakło spojrzenia na kilka modeli aut, które pojawią się w pełnej wersji gry. Wśród pokazanych wozów są też samochody marki Lamborghini, które po raz pierwszy trafią do cyklu rozwijanego przez studio Slightly Mad.

Auta Lamborghini trafią do Project Cars 2

Trailer przedstawia ujęcia z kilku wyścigów rozgrywanych w różnych warunkach atmosferycznych. Poszczególne sceny zmontowano jednak w sposób dynamiczny.

Film zachęca również graczy do wykucia własnego „przeznaczenia” zawodowego kierowcy. Miano najlepszego zawodnika postarają się zdobyć w przebudowanym trybie kariery.

Wariant samotnej zabawy złoży się z 29 sportów samochodowych podzielonych na 6 poziomów w ramach 5 unikatowych dyscyplin, w tym Formula Rookie, Ginetta Juniors, IndyCar czy GT3.

Podczas rozgrywki skorzystamy oczywiście z większości ponad 180 pojazdów i zwiedzimy 40 torów. Wytrwali wypełnią cały kalendarz imprez, a osoby dysponujące mniejszymi zasobami wolnego czasu zrobią użytek ze skalowania - nie tylko sezonu, ale i pojedynczych wyścigów.

Gra zaoferuje również „LiveTrack 3.0” - system modyfikujący w czasie rzeczywistym porę dnia oraz warunki atmosferyczne na trasie. Zmiana aury pogodowej wpłynie na model jazdy.

Project Cars 2 zadebiutuje 22 września na PC, PS4 i Xbox One.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze