Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zostań średniowiecznym rycerzem. Gra Chivalry 2 na PS4 za jedyne 15 złotych

Można też grać na PS5.

Jeśli uwielbiamy w grach walkę bronią białą oraz łukami i kuszami, to czemu nie skorzystać z okazji i pochwalić się naszymi umiejętnościami władania mieczem przed innymi graczami? Teraz docenioną przez krytyków grę Chivalry 2 kupimy w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

W ramach najnowszej promocji w sklepie Media Markt, grę w wydaniu na PlayStation 4 kupimy za jedyne 14,99 złotych w wydaniu pudełkowym. Dodatkowo jeśli posiadamy w swojej okolicy stacjonarny sklep sieci, to możemy skorzystać z opcji darmowej wysyłki i odbioru gry w lokalu.

W grze gracze wcielają się w średniowiecznych wojowników uzbrojonych w szereg stosownych dla epoki rodzajów uzbrojenia: młotów bojowych, maczug, mieczy, toporów, oszczepów, łuków oraz kusz. Zabawa, w której może brać udział nawet do 64 graczy jednocześnie, obejmuje klasyczne tryby gry, takie jak deathmatch, obleganie zamku, obrona VIP-a oraz wykonywanie celów mapy.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Content Editor

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.
Komentarze