Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Żółwie Ninja dostaną grę na bazie nowego filmu

Mutant Mayhem.

„Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem” podbiło kina po premierze na początku sierpnia, a teraz firma Outright Games dostanie szansę powtórzenia sukcesu za pośrednictwem gry o takim samym tytule.

Premiera w przyszłym roku, na PC oraz na bliżej nieokreślonych konsolach.

„Rozgrywająca się kilka miesięcy po wydarzeniach z filmu, gra zaoferuje unikatową oprawę graficzną, inspirowaną odważnym, malarskim stylem artystycznym filmu” - czytamy w opisie. „Łącząc energiczną, drużynową rozgrywkę ninja z humorystyczną narracją, gracze przejmą kontrolę nad Żółwiami”.

Twórcy zapowiadają też interakcje z wieloma postaciami znanymi z serii, a wszystko to w ramach walki o uratowanie Nowego Jorku przed zmutowanym zagrożeniem. To na razie wszystkie ujawnione detale. Nie ma nawet trailera, ponieważ podzielono się wyłącznie powyższą grafiką koncepcyjną.

Firma wydawnicza Outright Games z Londynu ma w dorobku całe mnóstwo licencjonowanych produkcji o niezbyt rozbudowanych budżetach, jak Transformers: EarthSpark - Expedition, Peppa Pig: World Adventures czy Justice League: Cosmic Chaos, by wymienić tylko te z obecnego roku.

To wydaje się nie świadczyć najlepiej o szansach na wysoką jakość Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem, lecz na razie nie wypada przesądzać. Nie wiemy też, kto wyprodukuje tytuł, ponieważ Outright w przeszłości współpracowało z masą różnych podwykonawców.

„To jedna z najbardziej zasłużonych oraz lubianych licencji na świecie i jesteśmy niezmiernie podekscytowani, że możemy wykorzystać naszą wiedzę, by rozszerzyć globalny zasięg Żółwi w świecie gier wideo” - komentuje Stephanie Malham, dyrektorka w tej firmie.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze