Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zobaczcie scenę z serialu „Fallout”. Tak spotkała się dwójka bohaterów

Jest też pancerz wspomagany.

Amazon opublikował w sieci krótki teaser nadchodzącego serialu „Fallout”. Możemy na nim zobaczyć, jak Lucy i Ghoul - dwoje z trzech bohaterów produkcji - poznali się w dość mało przyjemnych okolicznościach.

Jest to pierwsza scena w serialu »Fallout«, w której Lucy (Ella Purnell) mierzy się z Ghoulem (Walton Goggins). Mierząc nieco ponad swoje siły, próbuje załagodzić konflikt, używając taktyk Mieszkańców Krypt. Kiedy jej próby załagodzenia konfliktu zawodzą, a sytuacja staje się coraz bardziej napięta, kobieta otrzymuje dodatkowe wsparcie od członka Bractwa Stali” - możemy przeczytać w opisie filmu.

Dwuminutowy fragment widoczny powniżej pozwala jednocześnie przyjrzeć się dokładnie scenografii, kostiumom oraz rekwizytom, jakie stworzono na potrzeby serialu. Chociaż produkcja najwyraźniej czerpie główną inspirację ze stylistyki wprowadzonej w Fallout 4, to wprawne oko dostrzeże także inne odniesienia. Przykładowo rewolwer używaniu przez Ghoula wygląda bardzo podobnie do Pistoletu 5,56 mm z Fallout New Vegas.

Zobacz na YouTube

Przypomnijmy, że serial „Fallout” zadebiutuje już 12 kwietnia tego roku, ekskluzywnie na platformie streamingowej Amazon Prime. Wtedy też wytwórnia udostępni pierwszy sezon, składający się z ośmiu odcinków. Produkcja nie jest adaptacją żadnej z odsłon cyklu, a stanowi oddzielną historię, jedynie osadzoną w tym samym uniwersum. Showrunner Jonathan Nolan zażartował, że widowisko można uznać za „nieinternaktywną wersję gry”.

Fabuła produkcji skupia się na postaci Lucy, mieszkanki krypty, która do tej pory prowadziła komfortowe życie w osadzonej pod Los Angeles Krypcie 33. Pewnego dnia zostaje jednak zmuszona do opuszczenia schronu i udania się na powierzchnię z misją uratowanie swojego ojca, nadzorcy Hanka. Na swojej drodze spotyka m.in. żołnierza Bractwa Stali Maximusa i łowcę nagród Ghoula, któremu zdarza się wspominać swoje życie przed wojną i mutacją.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Content Editor

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.
Komentarze