Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zmiany na rynku VOD w Polsce. Znika darmowa platforma Polsat Go

Nadawca skupi się na Polsat Box Go.

Wraz z 31 sierpnia działalność zakończy darmowa platforma Polsat Go, oferująca treści Grupy Polsat Plus w modelu reklamowym. W przyszłości nadawca będzie rozwijać tylko jeden serwis streamingowy - Polsat Box Go.

- Chcemy skupić się na produkcji kontentu - tłumaczy w komunikacie prasowym Stanisław Janowski, Prezes Zarządu Telewizji Polsat. - Zdecydowaliśmy się wyłączyć Polsat Go, a nasze treści będą oferowane między innymi w nowym pakiecie Polsat Box Go Start w modelu subskrypcyjno-reklamowym. Niska, promocyjna opłata 30 zł za cały rok i niewielka liczba reklam. Jest to zgodne z aktualnym trendem na rynku streamingu”.

W ramach pakietu abonenci mają otrzymać dostęp do ponad 40 tysięcy godzin seriali (takich jak „Świat według Kiepskich”, „Wotum nieufności”, „Matka”), reality shows, rozrywki i nowości z ponad 20 kanałów Telewizji Polsat (chociażby Czwórki, Szóstki, Polsat News, Polsat Play, Fokus TV, Eski TV i Polsat Seriale).

Co więcej, wszyscy dotychczasowi użytkownicy Polsat Go dostaną wspomniany pakiet za darmo na okres dwóch miesięcy. Szczegóły promocji zostały wysłane mailem. Akcja potrwa do 30 września.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Jakub Jusiński

Jakub Jusiński

Autor

Wielki fan kina wojennego i dramatów historycznych. Kuba zajmuje się głównie pisaniem newsów ze świata filmów, seriali i VOD.

Komentarze