Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Złap wyjątkową okazję na Steamie. Starfield kupisz dziś 33% taniej

Tylko do jutra.

Poprzedni rok w branży gier był wręcz przepełniony wielkimi premierami. Jedną z największych gier, które zadebiutowały pod koniec roku, było Starfield - gigantyczne RPG od twórców Skyrima. W ramach wyjątkowej promocji na Steamie, grę kupimy dziś 33% taniej.

Warto się jednak pospieszyć, ponieważ atrakcyjna oferta wygaśnie pod koniec jutrzejszego dnia. W ramach promocji, za Starfield w wersji standardowej zapłacimy 233,83 zł, a więc ponad 100 zł mniej niż standardowo. Obniżka dotyczy też wydania Digital Premium, oferującego dodatkowo dostęp do niewydanego jeszcze dodatku fabularnego.

Starfield to bez wątpienia gra z ogromnym potencjałem, który twórcy starają się rozwijać w wydawanych regularnie aktualizacjach. Podobnie jak w innych grach Bethesdy, zabawa opiera się na eksploracji ogromnego otwartego świata - a konkretnie kosmosu. Liczy się tutaj przede wszystkim swoboda działania: możemy bez przeszkód wypełniać zadania, polować na bandytów czy budować kosmiczne bazy.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.
Komentarze