Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zestaw skórek za ponad 400 zł już od jutra w Valorant

Smoczy ozdobnik na broń.

Riot Games poinformowało, że jutro - 10 lipca - w Valorant pojawi się skórka z pierwszego zestawu typu ultra. Pakiet o nazwie Wieczny Płomień (w angielskiej wersji językowej Elderflame) będzie można nabyć za ponad 400 zł.

W skład paczki wejdą cztery tak zwane skiny. Na razie ujawniono jeden, który zamieni noszoną przez postać gracza broń w piekielnego smoka. Twórcy wyposażyli też model w specjalne animacje.

Pojedyncza skórka typu ultra kosztuje 2475 VP (punktów Valorant) - wirtualnej waluty kupowanej za prawdziwe pieniądze. W skład zestawu Wieczny Płomień wejdą zaś cztery tego rodzaju elementy kosmetyczne, co oznacza, że łączna cena wyniesie 9900 VP.

Wspomniane punkty sprzedawane są w paczkach. Według cennika, płacąc za pomocą karty kredytowej polscy użytkownicy muszą wydać na pakiet skinów łącznie 425 zł - 234,99 zł na 5500 VP i 189,99 zł na 4400 VP.

To jednak nie wszystko: poszczególne skórki - w tym omawiane ultra - można ulepszać za pomocą Promienitu, czyli innego typu waluty, gromadzonej podczas zabawy (poprzez wykonywanie zadań w ramach battle pass) lub kupowanej za VP. Każdy nowy poziom odblokowuje dodatkowe efekty, animacje i ciosy kończące.

Źródło: PC Gamer

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze