Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zapowiedziano psychologiczny horror Through the Woods

Inspirowany mitologią nordycką.

Studio Antagonist z Norwegii zapowiedziało, że w pierwszym kwartale przyszłego roku wyda niezależny horror psychologiczny Through the Woods, inspirowany mitologią nordycką.

Jest strasznie

Platformy docelowe to PC, Mac i Linux.

Prace trwają od 2013 roku. Odgrywamy opowieść matki, która opisuje zaginięcie swojego syna. Akcja toczy się w mrocznym i tajemniczym lesie, inspirowanym mitologią nordycką i norweskim folklorem.

W ciemnościach pomaga nam tylko latarka, a podczas rozgrywki znajdujemy opuszczone chatki, głębokie jaskinie i „groteskowe, mitologiczne potwory”. Tych ostatnich lepiej unikać.

Światło przyciąga przeciwników, więc często musimy polegać tylko na dźwiękach, które odgrywają w Through the Woods bardzo ważną rolę.

W prace zaangażowani są między innymi deweloperzy odpowiedzialni w przeszłości za serię The Walking Dead od Telltale Games. W sesjach motion capture pomagało studio Funcom, twórcy The Secret World i Age of Conan.

Zobacz na YouTube

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze