Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zapowiedziano kolejne PlayStation State of Play. Transmisja już dziś

Wcześniej pokaz Nintendo Direct.

Szykuje się interesujący dzień dla fanów producentów konsol z Japonii. Sony poinformowało, że już dzisiaj - 14 września - przeprowadzi kolejną transmisję z serii PlayStation State of Play. Kilka godzin wcześniej własny pokaz wyświetli także Nintendo.

Zaczynając od tego pierwszego wydarzenia, start zaplanowano na godzinę 23:00 polskiego czasu. Fani czekający na PlayStation 5 Pro - czy nawet Spider-Man 2 - zapewne obejdą się smakiem, ponieważ na oficjalnym blogu zapewniono, że impreza skupi się na nowościach od zewnętrznych producentów.

„Transmisja skoncentruje się na aktualizacjach na temat zapowiedzianych już gier, które pojawią się na konsolach PlayStation” - czytamy w ogłoszeniu. Precyzując, mowa o „tytułach niezależnych i hitach na PS VR2, a także dużych produkcjach od naszych zewnętrznych partnerów, nadchodzących w 2023 roku i dalej”.

Jeśli mowa o Nintendo Direct, to odbędzie się w godzinie bardziej wyrozumiałej dla graczy z Europe, ze startem zaplanowanym na 16:00 polskiego czasu. Tutaj także warto zapewne tonować oczekiwania i nie spodziewać się, że zobaczymy zapowiedź nowej konsoli.

Japońska korporacja zapewnia bowiem, że przez 40 minut skupi się na informacjach „koncentrujących się na grach na Nintendo Switch wydawanych zimą tego roku”. Interesujących pozycji na ten okres nie brakuje: jest remake Super Mario RPG, port Luigi's Mansion 2 z 3DS, nowe WarioWare czy też Super Mario Bros. Wonder.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze