Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zapowiedziano F1 24. Gra będzie tańsza dla posiadaczy poprzednich odsłon

Premiera w maju.

Electronic Arts potwierdziło, że F1 24 zadebiutuje 31 maja obecnego roku. Co interesujące, w planach są nawet zniżka dla posiadaczy poprzednich odsłon wyścigowego symulatora.

Platformy docelowe to PC (przez aplikację EA, Steam lub Epic Games Store), PlayStation 4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X/S.

W planach jest wydanie standardowe oraz droższe F1 24 Champions Edition. Jeśli zamówimy to drugie już teraz, będziemy mogli już w F1 23 pojeździć w nowych samochodach Alpine, Haasa, McLarena i Williamsa jeszcze przed startem nowego sezonu w nadchodzący weekend.

Zobacz na YouTube

Jeśli posiadamy F1 2021, F1 22 lub F1 23, preordery złożony do 31 maja będzie tańszy o 15 procent. Żeby nie było jednak zbyt kolorowo, mowa wyłącznie o F1 24 Champions Edition, które kosztuje 90 dolarów (419,90 zł). Standardowa wersja (za 70 dolarów - 319,90 zł) nie jest objęta tą inicjatywą.

Ciekawe jest zapewne podejście Electronic Arts, które rozpoczyna zamówienia przedpremierowe jeszcze przed ujawnieniem, co dokładnie nowego zaoferuje kolejna odsłona serii. Firma liczy zapewne na zagorzałych fanów, którzy kupią grę bez względu na szczegóły.

„Nasza pełna prezentacja już wkrótce, a szykujemy przeprojektowany tryb kariery, nowy system dynamicznego sterowania oraz wiele więcej” - zapewnia Lee Mather, starszy dyrektor kreatywny w Codemasters.

„Po raz pierwszy w serii, nasi gracze F1 23 mogą natychmiast połączyć się z sezonem 2024 poprzez niektóre z ulubionych zespołów, jeszcze przed startem pierwszego wyścigu” - dodaje menedżer, mając na myśli wspomniane bonusowe karoserie.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule
Oczekiwanie na obraz okładki

F1 24

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze