Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zaoszczędź miejsce na biurku. Klawiatura mechaniczna TKL taniej w X-Kom

Marki Endorfy

Klawiatury z ograniczoną liczba przycisków zyskują coraz większą popularność nie tylko wśród profesjonalnych graczy, ale także amatorów, którzy dzięki zmniejszonemu formatowi zyskują więcej miejsca na biurku i więcej miejsca na ruchy myszą. Teraz w sklepie Morele kupimy tanio jeden z takich modeli.

Endorfy Thock TKL Wireless to mechaniczna konstrukcja wyposażona w przełączniki typu Red. Są to switche liniowe, pozwalające szybko wciskać przyciski z mniejszą siłą, jednak pozbawione preferowanego przez wielu „kliknięcia”. Teraz z kodem akcesoria produkt ten kupimy za jedyne 229 złotych.

Klawiatura zasilana jest za pomocą odłączanego kabla USB-C, dlatego w razie jego przetarcia możemy po prostu wymienić go na inny pasujący przewód. Bezprzewodowa konstrukcja pozwala łączyć się z komputerem poprzez bluetooth lub dołączony odbiornik 2,4 GHz. Dzięki temu nie musimy martwić się plątaniną kabli na biurku.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Content Editor

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.
Komentarze