Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zadbaj o dobre chłodzenie procesora. Następca kultowego modelu dostępny w atrakcyjnej cenie

Arctic Liquid Freezer 3.

Wśród chłodnic wodnych typu All-in-One, produkty z serii Arctic Liquid Freezer zyskały reputację jednych z najbardziej niezawodnych, wydajnych, a przy tym przystępnych cenowo. Druga generacja tego modelu dostępna była na rynku aż pięć lat, jednak teraz producent przygotował godnego następcę.

Model Liquid Freezer 3 420 to największa wersja chłodnicy z trzema wiatrakami o średnicy 140 mm i przeznaczona jest do najbardziej ekstremalnych zastosowań - przyda się, jeśli korzystamy z najwydajniejszych procesorów na rynku lub lubimy wyciskać z układów maksimum wydajności przez ekstremalne podkręcanie. Model ten w wersji bez podświetlenia kupimy teraz za niecałe 478 złotych.

W zestawie znajdziemy przełączki i adaptery do najnowszych socketów Intela oraz AMD: Intel 1851, 1700, a także AM4 i AM5. Ponieważ jest to wyjątkowo duża chłodnica, to przed instalacją należy sprawdzić, czy w obudowie będziemy mieć wystarczająco dużo miejsca na jej zamontowanie: długość wynosi 458 mm, szerokość 138 mm, a wysokość 38 mm.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Content Editor

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.
Komentarze