Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Youtuber Dunkey ujawnił pierwszą grę, którą wyda jego firma

Bigmode się rozkręca.

Mający ponad 7 milionów subskrypcji youtuber Videogamedunkey ogłosił tytuł pierwszej gry, którą wyda jego nowa firma Bigmode, skupiająca się na segmencie indie.

Pierwszą grą wydaną przez Bigmode zostanie Animal Well, a więc gra indie stylizowana na produkcję retro, w której dużą rolę odgrywają łamigłówki, eksploracja oraz zbieranie przedmiotów.

Dunkey otworzył Bigmode we wrześniu ubiegłego roku, wraz z małżonką. Twierdzi, że zna się na rzeczy, bo od 11 lat zajmuje się wyszukiwaniem perełek pośród gier, a także krytykowaniem najgorszych produkcji szukających łatwego zarobku.

Youtuber zrozumiał, że miliony graczy odwiedza jego kanał m.in. w celu znalezienia rekomendacji i dokonania zakupu. Dlatego zostanie wydawcą i wykorzystanie swojego autorytetu to według niego naturalna kolej rzeczy. Youtuber spotkał się z gigantycznym - i w większości pozytywnym - odzewem, a teraz przyszedł czas na ważne ogłoszenie.

Wsparcie ze strony kanału Videogamedunkey może być swego rodzaju gwarancją, że deweloper Shared Memory dba o wysoką jakość produkcji. Animal Well ma trafić na PC oraz PlayStation 5. Data premiery nie została jeszcze ogłoszona.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Animal Well

PC

Powiązane tematy
O autorze

Marcin Hołowacz

Contributor

Komentarze