Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Xbox szykuje kolejny pokaz gier. Transmisja jeszcze w tym tygodniu

Tytuły od partnerów.

Xbox ogłosił, że jeszcze w tym tygodniu - 6 marca - przeprowadzi kolejny pokaz gier, koncentrując się tym razem na pozycjach third-party, od zewnętrznych partnerów.

Transmisja rozpocznie się w najbliższą środę o godzinie 19:00 polskiego czasu. Microsoft precyzuje, że potrwa około 30 minut, oferując zestaw trailerów, materiałów wideo z rozgrywki, dat premier oraz dodatkowych ujęć zza kulis produkcji.

Ujawniono nawet szereg tytułów, które zobaczymy. Nazwy będą zapewne znane niespecjalnie dużej liczbie graczy. Mowa bowiem „o walce i systemie przemieszczania się w Tales of Kenzera: Zau”, nowej rozgrywce z Kunitsu-Gami: Path of the Goddess oraz „o bliższym spojrzeniu na The First Berserker: Khazan”.

Zobacz na YouTube

Do tego „inne świetne tytuły zmierzające na Xbox, Windows oraz Game Pass” - dodano. Transmisja w tradycyjnych kanałach, takich jak Twitch czy YouTube.

Tales of Kenzera: Zau zapowiedziano na imprezie Game Awards w grudniu. Gra wygląda trochę jak seria Ori, z tym że wcielamy się w tytułowego szamana Zau. Produkcja studia Surgent Studios ukaże się w kwietniu w ramach programu EA Originals.

Kunitsu-Gami: Path of the Goddess widzieliśmy ostatnio na Xbox Games Showcase w czerwcu 2023 roku. Tytuł Capcomu to „strategiczna gra akcji” w fantastycznym uniwersum inspirowanym japońskim folklorem.

The First Berserker: Khazan to już projekt Nexonu. Mowa o kolejnym przedstawicielu gatunku soulslike. Główny bohater - tytułowy Khazan - „pokonał śmierć” i szykuje zemstę.

Read this next