Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Xbox Series S ujawniono już w lipcu, ale nikt nie zauważył

W wywiadzie z Philem Spencerem.

Xbox Series S oficjalnie zapowiedziano w minionym tygodniu, ale okazuje się, że Microsoft ujawnił urządzenie już kilka miesięcy temu. Nikt jednak nie zwrócił uwagi na sprzęt.

W czerwcu Phil Spencer - szef działu Xbox w koncernie z Redmond - w ramach konferencji Gamelab udzielił wywiadu dziennikarzowi The New York Times. Rozmowę wyemitowano 1 lipca w internecie, a materiał nadal dostępny jest na kanale wydarzenia w serwisie YouTube.

Teraz ujawniono, że na wizji wprawne oko mogło zobaczyć Xbox Series S. Konsola stała na półce w pokoju menedżera z Microsoftu - niepozorne białe urządzenie ukryto pośród segregatorów.

Sekret wyjawiono na oficjalnym profilu platform koncernu z Redmond na Twitterze. Co ciekawe, prowadzący rozmowę ze Spencerem dziennikarz Seth Schiesel twierdzi, że sam nie zwrócił uwagi na sprzęt.

Cover image for YouTube videoXbox Series S - World Premiere Reveal Trailer

Microsoft promuje Xbox Series S, jako „najmniejszą konsolę nowej generacji”. Maszyna jest o 60 procent mniejsza od mocniejszego Series X. Wymiary urządzenia to 27,43 centymetrów wysokości, 14,98 centymetra głębokości i 6,35 centymetrów szerokości.

Nadchodzące platformy koncernu z Redmond trafią do sprzedaży 10 listopada.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze