Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Xbox One X w edycji Cyberpunk 2077 z ukrytą wiadomością od CD Projekt Red

Komunikat do fanów.

W ubiegłym tygodniu pierwsi nabywcy Xbox One X w wersji Cyberpunk 2077 otrzymali swoje egzemplarze sprzętu. Niektórzy odkryli, że na konsoli ukryto wiadomość.

Jak pisze Eversmans037 z forum Reddit, na tylnej części urządzenia umieszczono zapisane w pionie wyrazy „Uniform”, „Victor”, „Mike” i „Echo”. Pierwsze litery każdego słowa układają się w wyrażenie „UV Me”, które po polsku oznacza „naświetl mnie ultrafioletem”.

Źródło: Reddit

Internauta postąpił zgodnie z poleceniem, dzięki czemu ujawnił komunikat o treści: „Wiele języków, jedna wiadomość”. Obok znalazł podziękowania w około 15 językach - we wszystkich, w jakich ukaże się Cyberpunk 2077.

To nie pierwszy raz, gdy CD Projekt Red przekazuje graczom ukryte oświadczenia. Sekretne wiadomości umieszczono między innymi w gameplayu z 2018 roku i zwiastunie edycji kolekcjonerskiej z czerwca ubiegłego roku.

Źródło: Reddit

Cyberpunk 2077 zadebiutuje 17 września na PC, PS4 i Xbox One. Każdy nabywca wspomnianej specjalnej wersji konsoli Microsoftu otrzymuje kod na pobranie cyfrowego wydania gry po premierze i pierwszego dodatku.

Źródło: Reddit

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Cyberpunk 2077

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze