Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wyciekła tajemnicza strzelanka Sony. Znany leaker potwierdza autentyczność

Połączenie Gears of War z Mass Effect.

W sieci pojawił się gameplay z niezapowiedzianej strzelanki, nad którą współpracuje podobno Sony. Materiał został zweryfikowany przez renomowanego leakera.

Pierwsze źródła mówią o strzelance trzecioosobowej, powstającej na Unreal Engine 5. Gra jest podobno połączeniem Gears of War i Mass Effect - stąd wymyślona przez internautów nazwa „Gears of Effect”. Sony pracuje podobno nad projektem z nieznanym zewnętrznym studiem.

Gra nie wygląda oczywiście najlepiej w materiale i w połączeniu z kiepską jakością wideo trudno uwierzyć, że nie oglądamy jakiegoś porzuconego projektu sprzed lat. Renomowany leaker DuskGolem potwierdził jednak autentyczność nagrania.

Na forum ResetEra stwierdził, że widział „znacznie więcej” fragmentów tej gry, w dodatku bardziej dopracowanych, bo faktycznie mamy do czynienia z nieco przestarzałym buildem. Według DuskGolema, tajemnicza gra ma już podłożone głosy postaci i muzykę skomponowaną specjalnie w ramach tego projektu.

W ubiegłym roku Sony wyraziło mocne zainteresowanie grami-usługami, uznając je za „niezwykle ekscytujące”. Internauci podejrzewają już, że nieujawniony jeszcze tytuł może być reprezentatem właśnie tego segmentu.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze