Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

WWE 2K23 z oficjalną datą premiery. Powraca gwiazda serii

Poznaliśmy cenę i tryby gry.

Potwierdziły się niedawne doniesienia - WWE 2K23 trafi na rynek 17 marca 2023 roku. Poznaliśmy też gwiazdę, która zareklamuje nową odsłonę popularnej bijatyki.

Wydawca 2K Sports potwierdził plotki o nadchodzącej premierze. WWE 2K23, czyli kontynuacja cyklu wrestlingowych gier sportowych, trafi na PC oraz konsole PlayStation 4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S za niecałe dwa miesiące. Co więcej, twarzą gry zostanie nie kto inny, jak John Cena - jeden z najpopularniejszych współcześnie wrestlingowców.

Jak dowiadujemy się z komunikatu twórców, w nowej odsłonie znajdziemy elementy znane fanom serii. Będą więc drużynowe walki trzech na trzech, tryb MyRise, w którym stworzymy własnego zawodnika, a także my GM, gdzie zajmiemy się organizacją walk z perspektywy menadżera.

WWE 2K23 zaoferuje masę nowości, w tym wyjątkowe nowe podejście do 2K Showcase, wprowadzenie WWE 2K z ulubionymi przez fanów WarGames oraz rozszerzeniami do innych trybów gry. W zestawie także niesamowicie realistyczna grafika, animacje, kąty kamery i oświetlenie, a także sterowanie z funkcjami dostępności” - czytamy w ogłoszeniu.

Gra trafi do sprzedaży w czterech edycjach. Standardowe wydanie na PC i konsole starszej generacji zakupimy w cenie 59,99 dolarów, a więc około 260 złotych. Więcej zapłacą posiadacze PS5 i Xbox Series X/S - zarówno fizyczne i cyfrowe wydania kosztować będą 69,99 dolarów, czyli ponad 300 złotych. W tej samej cenie zakupimy także cyfrową edycję Cross-Gen, którą pobierzemy zarówno na konsolach starszej, jak i obecnej generacji.

Do wyboru jest też cyfrowa edycja Deluxe za 99,99 dolarów - około 430 złotych - w której znajdziemy elementy kosmetyczne oraz przepustkę sezonową dla przyszłych DLC. W wydaniu Icon Edition za 119,99 dolarów - ponad 500 złotych - znajdziemy dodatkowo plakat autorstwa Roba Schamberga - malarza znanego z tworzenia portretów zapaśników. Obie edycje zagwarantują też wcześniejszy dostęp do gry.

W ramach przypomnienia, ostatnia odsłona serii - WWE 2K22 - zadebiutowała w marcu 2022 roku. Produkcja została ciepło przyjęta przez fanów i może pochwalić się wynikiem 77 punktów w serwisie Metacritic.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

WWE 2K23

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.
Komentarze