Skip to main content

Wolverine w końcu wraca do akcji. Marvel pokazał nowy zwiastun Deadpool & Wolverine

Data premiery bez zmian.

Marvel przypomina o zbliżającej się premierze filmu Deadpool i Wolverine wypuszczając kolejny - nie mniej szalony od poprzedniego - zwiastun. Nie brakuje też kilku egzystencjalnych przemyśleń, jak i kultowego podkładu muzycznego.

Materiał jest całkiem niezłą prezentacją tego, w jaki sposób całkowicie sprzeczne natury Deadpoola i Wolverine'a będą w ogóle ze sobą funkcjonowały. Wygląda na to, że pierwsze spotkanie bohaterów nie będzie należało do najbardziej przyjaznych, a i w dalszej przyszłości postawią na kilka bardziej brutalnych rozwiązań. Ostatecznie jednak - jak na porządnych superbohaterów przystało - celem jest uratowanie świata.

Zobacz na YouTube

Pewien zarys fabularny widowiska zaprezentowano już w pierwszym oficjalnym zwiastunie. Deadpool dostanie prace w organizacji Paradox - którą znamy głównie z Lokiego - a następnie mocno zamiesza w multiwersum MCU. Widowisko ma być ważnym kamieniem milowym w piątej fazie uniwersum, więc oczekiwania są bardzo wysokie. Premiera już w tym roku - konkretnie 26 lipca.

Oprócz Ryana Reynoldsa i Hugh Jackmana jako Deadpoola i Wolverine’a, w filmie pojawi się więcej znajomych twarzy. W rolach przyjaciół antybohatera powrócą Morena Baccarin (Vanessa), Brianna Hildebrand (Teenage Warhead) oraz Steafan Kapicic (Colossus). Oprócz tego Jennifer Garner powtórzy swoją rolę Elektry, a w jako Paradoxa zobaczymy znanego z serialu Sukcesja Matthew Macfaydena.

Jest i oficjalny plakat.

Za reżyserię filmu odpowiada Shawn Levy, czyli producent wykonawczy serialu Stranger Things. Deadpool i Wolverine jest największą - i jednocześnie jedyną - filmową premierą zaplanowaną na ten rok przez Marvela.

Read this next