Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wolcen - szybka podróż: jak korzystać

Odblokowanie szybkiej podróży, checkpointy, teleport.

Dziś w większości gier z rozbudowanym i często w pełni otwartym światem znaleźć można jakiś rodzaj szybkiej podróży - teleporty, korzystanie z wozów podróżujących między miastami czy punkty kontrolne. Identycznie sprawa ma się w przypadku gry Wolcen - tutaj także twórcy zaimplementowali system szybkiej podróży, który jednak działa znacznie sprawniej, niż w takich tytułach jak Diablo 3 czy Path of Exile.

Głównym elementem szybkiej podróży jest punkt kontrolny ulokowany w mieście Stormfall (1). To na jego bazie dokonywane będą wszelakie „skoki”. To, w czym lepiej działa system szybkiej podróży od wspomnianych we wstępie gier jest fakt, iż z dowolnego miejsca na mapie przenieść można się na odblokowany punkt - wystarczy otworzyć mapę za pomocą klawisza M i wskazać miejsce, do którego chcemy się dostać.

Punkty kontrolne ustawione są w z góry określonych miejscach i odkrywa się je podczas kampanii fabularnej - nie da się ich w żaden sposób pominąć. Dostępne punkty sprawdzić można na ekranie wspomnianej mapy - odblokowane punkty będą oznaczone niebieską ikonką (2). Warto pamiętać, iż korzystanie z szybkiej podróży w trakcie walki jest ograniczone - jeśli otrzymamy obrażenia, teleportacja zostanie przerwana.

Następnie: Wolcen - jak odblokować 5 miejsce na umiejętność

Spis treści: Wolcen - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Wolcen - wydajność: co to jest, jak zwiększyć

Komentarze