Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wolcen - jak odblokować 5 miejsce na umiejętność

Piąty slot na skilla.

Korzystanie z umiejętności aktywnych w grze Wolcen jest kluczowe - bez tego postać nie będzie w stanie radzić sobie z mocniejszymi przeciwnikami. Każdy gracz jednak z pewnością zauważy, iż ostatnie, 5 gniazdo na umiejętność jest od początku rozgrywki zablokowane. Jak więc je odblokować, by móc korzystać z dodatkowego skilla?

W pierwszej kolejności trzeba ukończyć główną linię fabularną. W tym momencie postać trafi do tzw. end game'u i pod jej skrzydłami znajdzie się miasto Stormfall, które teraz będzie można rozbudowywać.

Dzięki tej mechanice, będzie można odblokować wspomniane gniazdo na umiejętność. W tym celu otworzyć należy okno podglądu Stormfall (za pomocą klawisza N), a następnie przejść do budynku Instytut Pierwotnych (Zachód) (1).

Tu do rozpoczęcia będzie tylko jeden projekt - Renowacja Instytutu (Zachód) (2). Należy go zaznaczyć, a następnie wcisnąć przycisk Rozpocznij projekt (3), widoczny w prawym dolnym rogu ekranu. Teraz trzeba odczekać kilka tur, by projekt został zakończony, a postać otrzymała dodatkowe miejsce na umiejętność pod klawiszem 5.

Następnie: Wolcen - jak odblokować 4 Formę Apokaliptyczną

Spis treści: Wolcen - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Wolcen - szybka podróż: jak korzystać

Komentarze

More On Wolcen: Lords of Mayhem

Najnowsze artykuły