Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

„Wiedźmin” od Netflixa dostanie kolejny prequel. Rozpoczęła się pre-produkcja „Rats”

Plan zdjęciowy w RPA.

Poznaliśmy nowe szczegóły dotyczące kolejnej produkcji osadzonej w uniwersum netflixowego „Wiedźmina”. Według nieoficjalnych doniesień rozpoczęła się pre-produkcja spin-offu o podtytule „The Rats”, znanego też pod roboczą nazwą „Riff Raff”.

Informację przekazał serwis Redanian Intelligence, powołując się na własne źródła. Jak możemy się dowiedzieć, zdjęcia planowane są na okres od kwietnia do września tego roku i odbędą się w Republice Południowej Afryki, a konkretnie w okolicach Kapsztadu. Seria najprawdopodobniej będzie składała się z sześciu lub ośmiu odcinków.

Jeśli natomiast chodzi o fabułę, „Riff Raff” opowie o drużynie „Szczurów”, którzy odgrywają ważną rolę w wątku Ciri. Akcja zapewne toczyć się będzie na kilka lat przed wydarzeniami z głównego serialu. „Sześciu nastoletnich złodziei musi zaufać swoim umiejętnościom, ponieważ planują największy skok w swojej karierze, przeciwko najniebezpieczniejszemu syndykatowi przestępczemu w Królestwie” - czytamy w opisie produkcji, do którego dostęp uzyskała redakcja portalu.

Wygląda też na to, że podobnie do „Rodowodu Krwi”, mamy tu do czynienia z oryginalnym scenariuszem, nie bazującym na pierwotnych książkach. Jeśli natomiast chodzi o obsadę, to najprawdopodobniej powróci czwórka aktorów, którzy pojawią się jako „szczury” w trzecim sezonie „Wiedźmina”: Christelle Elwin (Mistle), Fabian McCallum (Kayleigh), Aggy Adams (Iskra) oraz Juliette Alexandra (Reef).

Przypomnijmy, że poprzedni aktorski spin-off „Wiedźmina”, czyli wspomniany wyżej „Rodowód Krwi” spotkał się z bardzo negatywnym przyjęciem zarówno przez krytyków, jak i widzów. W recenzjach zwracano uwagę głównie na źle poprowadzoną fabułę oraz trudnych do polubienia bohaterów. Być może nowemu prequelowi uda się zmazać złe wrażenia po poprzedniej produkcji.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Content Editor

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.
Komentarze