Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Walka ze skorpionem na grafikach z Final Fantasy 7 Remake

Plus: obrazek z Kingdom Hearts 3.

Firma Square Enix przerwała milczenie na temat powstającego remake'u Final Fantasy 7, publikując dwa nowe obrazki z produkcji.

Grafiki zaprezentował reżyser projektu - Tetsuya Nomura - podczas zorganizowanego wczoraj w Monako wydarzenia Magic 2017 (dzięki, Kotaku). Ilustracje przedstawiają sceny z początkowych etapów gry.

Pierwsza pokazuje Clouda i Barreta walczących z bossem - robotem strażniczym w kształcie dużego skorpiona. Maszyna wyposażona jest w broń palną oraz miecze.

Walka ze skorpionem w remake'u Final Fantasy 7

Ten sam moment znalazł się też w pierwowzorze z 1997 roku, choć wyglądał nieco inaczej. Dla porównania screenshot z oryginalnej wersji Final Fantasy 7:

Walka ze skorpionem w oryginalnym Final Fantasy 7

Natomiast na drugim z obrazków Cloud skrywa się przed wrogim ostrzałem za jedną ze skrzyń. Obie grafiki pozwalają też przyjrzeć się interfejsowi, choć twórcy podkreślają, że jest jeszcze we wczesnej wersji i może ulec zmianie.

W remake'u Final Fantasy 7 znajdzie się możliwość chowania za osłonami

Warto jednocześnie zaznaczyć, że Nomura początkowo chciał pokazać w Monako dłuższy film z rozgrywką. Zgody nie wyrazili jednak koledzy ze Square Enix.

Podczas Magic 2017 deweloper zaprezentował także obrazek z innego rozwijanego aktualnie projektu - Kingdom Hearts 3.

Screen zdradza jednak stosunkowo niewiele - grafika przedstawia tylko walkę głównego bohatera o imieniu Sora z dwoma przeciwnikami.

W Kingdom Hearts 3 również nie zabraknie walki

Daty premier remake'u Final Fantasy 7 i Kingdom Hearts 3 nie są znane. Obie gry ukażą się na PS4, przy czym druga trafi dodatkowo na Xbox One.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze